Specjalista przyjeżdża codziennie 8:00–21:00
Specjalista przyjeżdża codziennie 8:00–21:00

Sufity napinane z tkaniny

Sufity napinane z tkaniny wykonane są z przędzy poliestrowej z impregnacją poliuretanową. Oznacza to, że z natury są materiałem tekstylnym. Płótno może mieć różne powłoki, takie jak antystatyczne – nie pozwoli na osadzanie się pyłu i małych cząstek. Impregnacja poliuretanowa zapobiega przepuszczaniu wody przez tkaninę.

Sufit z tkaniny nadaje wnętrzu miękkości i lekkości. Pomoże stworzyć przytulną atmosferę, a dzięki szlachetnemu wyglądowi często służy do dekoracji pomieszczeń w klasycznym stylu.

Montaż sufitu z tkaniny zajmie tylko kilka godzin, w takim przypadku nie będzie konieczne ogrzewanie płótna za pomocą opalarki.
Sufity z tkaniny mają wiele niezaprzeczalnych zalet:

  • Taki sufit napinany „oddycha” dzięki swojej wiklinowej strukturze;
  • Takie sufity są trwałe i odporne na przypadkowe uszkodzenia;
  • Wytrzymują duże wahania temperatury od -40 do +70 stopni;
  • Szerokość płótna może osiągnąć 5,2 metra, co najczęściej sprawi, że sufity będą bezszwowe.

W naszym katalogu możesz spojrzeć na zdjęcia i wybrać sufity napinane z tkanin o różnych kolorach i odcieniach.

Sufit napinany z tkaniny we wnętrzach

Sufity z tkaniny są materiałem tekstylnym, który ma wyjątkowe cechy. Są zawsze matowe, ich struktura jest nieco szorstka. Przy pierwszym wrażeniu wyglądają jak klasyczne sufity tynkowane i malowane. Sufity z tkaniny najczęściej są malowane na jasne pastelowe kolory – odcienie beżu, kości słoniowej, jasnozielone. Po montażu tkaninę można pomalować akrylem lub farbą na bazie wody.

Ponieważ sufit z tkaniny wytrzymuje zarówno niskie, jak i wysokie temperatury, można go zainstalować na wsi lub w altance. Czyli wszędzie tam, gdzie wyłączasz na zimę ogrzewanie. Ochłodzenie w ogóle nie wpłynie na tkaninę. Z powodu przegrzania może nieco zwisnąć, ale po ochłodzeniu ponownie odzyska kształt.

Z tkanin można tworzyć wielopoziomowe sufity. Szerokość ponad 5 metrów pozwoli Ci stworzyć ciekawe projekty i sprawić, że sufity będą bezszwowe. Do sufitu z tkaniny można zastosować nadruk fotograficzny. Utrzyma się długie lata, nie wyblaknie ani nie zmieni koloru. Odpowiednio dobrany nadruk fotograficzny wygląda spektakularnie na charakterystycznej fakturze sufitu z tkaniny.

Interesuje Cię cena?

+48 221 530 555
lub
5 m² gratis
7% zniżki
3% zniżki
200 zł. kupon
150 zł. kupon
10% zniżki
300 zł. kupon
5% zniżki
5% zniżki
10% zniżki
3% zniżki
150 zł. kupon
PROMOCJA!Wypróbuj koło fortuny na sufit napinany!

Tylko u nas - niepowtarzalna okazja do wygrania nagrody!

Zasady:

  • Kupony są ważne przy zamówieniach od 15 m²
  • Rabaty dotyczą materiałów i robót
  • Kod jest ważny do 2023-02-28