Specjalista przyjeżdża codziennie 8:00–21:00
Specjalista przyjeżdża codziennie 8:00–21:00

Matowe sufity napinane

Matowe sufity napinane wykonane są z folii PCV i stanowią idealną powłokę dla powierzchni sufitu. Idealnie nadają się do wnętrz w stylu minimalistycznym lub klasycznym, w których nie ma pompatycznych elementów projektowych i istnieje potrzeba uniknięcia skupienia uwagi na suficie.

Możliwe jest zamontowanie sufitu napinanego w dowolnym pomieszczeniu, od pokojów mieszkań po biura i baseny o wysokiej wilgotności. Na matowym płótnie nie ma odblasku, nie odbija się światło i otaczające przedmioty, ma wysoką odporność na zużycie i wilgoć.

Wstępny sufit nie musi być specjalnie i starannie przygotowany, a po montowaniu matowego sufitu uzyskuje się idealnie płaską powierzchnię. Jedną z głównych zalet tej powłoki jest jej dostępność! Oferujemy płótna w najbardziej przystępnych cenach, dzięki własnej produkcji.

W naszym katalogu możesz wybrać sufity w szerokiej gamie kolorów, a my zamontujemy je szybko i z zachowaniem wysokiej jakości. Przyjemnym bonusem będą aktualne rabaty i bezpłatny telefon do technologa-pomiarowego.

Interesuje Cię cena?

+48 221 530 555
lub
5 m² gratis
7% zniżki
3% zniżki
200 zł. kupon
150 zł. kupon
10% zniżki
300 zł. kupon
5% zniżki
5% zniżki
10% zniżki
3% zniżki
150 zł. kupon
PROMOCJA!Wypróbuj koło fortuny na sufit napinany!

Tylko u nas - niepowtarzalna okazja do wygrania nagrody!

Zasady:

  • Kupony są ważne przy zamówieniach od 15 m²
  • Rabaty dotyczą materiałów i robót
  • Kod jest ważny do 2023-02-28