Kontakt telefoniczny I–V 9:00-20:00   |   Specjalista przyjeżdża codziennie 8:00–21:00
Kontakt telefoniczny I–V 9:00-20:00
Specjalista przyjeżdża codziennie 8:00–21:00

Matowe sufity napinane

Matowe sufity napinane wykonane są z folii PCV i stanowią idealną powłokę dla powierzchni sufitu. Idealnie nadają się do wnętrz w stylu minimalistycznym lub klasycznym, w których nie ma pompatycznych elementów projektowych i istnieje potrzeba uniknięcia skupienia uwagi na suficie.

Możliwe jest zamontowanie sufitu napinanego w dowolnym pomieszczeniu, od pokojów mieszkań po biura i baseny o wysokiej wilgotności. Na matowym płótnie nie ma odblasku, nie odbija się światło i otaczające przedmioty, ma wysoką odporność na zużycie i wilgoć.

Wstępny sufit nie musi być specjalnie i starannie przygotowany, a po montowaniu matowego sufitu uzyskuje się idealnie płaską powierzchnię. Jedną z głównych zalet tej powłoki jest jej dostępność! Oferujemy płótna w najbardziej przystępnych cenach, dzięki własnej produkcji.

W naszym katalogu możesz wybrać sufity w szerokiej gamie kolorów, a my zamontujemy je szybko i z zachowaniem wysokiej jakości. Przyjemnym bonusem będą aktualne rabaty i bezpłatny telefon do technologa-pomiarowego.

Interesuje Cię cena?

+48 221 530 555
lub