Specjalista przyjeżdża codziennie 8:00–21:00
Specjalista przyjeżdża codziennie 8:00–21:00

Sufity napinane LED Standard

Sufity napinane z podświetlaną taśmą LED stają się coraz bardziej powszechne. I wcale nie jest to zaskakujące, ponieważ za pomocą taśmy LED sufit można przekształcić nie do poznania. Istnieje wiele opcji zastosowania taśmy LED z sufitem napinanym – są to klasyczne lekkie gzymsy – dość wyrafinowane, a także zyskujące coraz większą popularność  pływające sufity i ukryte lub wewnętrzne oświetlenie. Każda z tych opcji jest dobra na swój sposób i każda ma swoich zwolenników, ponieważ takie sufity wyglądają inaczej, a Ty możesz wybrać to, co lubisz.

Sufit napinany z profilem LED Standard charakteryzuje się tym, że taśma LED jest zamontowana na styku płótna i stopnia poziomego, a sama taśma jest zamknięta półprzezroczystą taśmą. Pozwala to uzyskać wiele efektów świetlnych i osiągnąć niesamowite rezultaty. Sufit napinany jest rzeczą nie tylko praktyczną, ale również piękną. Różnorodność kształtów, kolorów i faktur to prawdziwy skarb dla osób z gustem i wyobraźnią. Ponadto istnieje szeroki wybór opcji oświetlenia. Wśród nich wyróżnia się podświetlenie LED. Jego popularność jest czymś oczywistym, ponieważ za pomocą prostej taśmy LED możesz przenieść projekt sufitu na zupełnie nowy poziom.

Istnieje kilka możliwości wykorzystania taśm LED:

  • Pływające sufity. Przykład, jak stworzyć niesamowity projekt przy minimalnych kosztach. Taśma LED jest instalowana między sufitem a ścianą, a światło z niego maskuje kąt przejścia. Stwarza to złudzenie, że sufit nie dotyka ścian.
  • Linie świetlne, to przecież linie pływające. Taśma LED jest instalowana w specjalnych profilach przymocowanych do sufitu. W tych samych profilach „chowa się“ płótno. Po złożeniu cała konstrukcja wygląda na harmonijną – linie światła wydają się promieniować po suficie. Dzięki tej technice możesz podzielić pomieszczenia i równomiernie oświetlić pomieszczenia o złożonym układzie.
  • Świecące się sufity lub sufity z ukrytym oświetleniem. Do budowy tej konstrukcji taśmy LED montowane są pod zestaw przezroczystego płótna. Materiał jest wystarczająco przezroczysty, aby przepuszczać światło i wystarczająco szczelny, aby ukryć taśmy LED.
  • Sufity napinane „LED Standard” można przypisać pierwszej opcji – oświetlenie LED jest montowane na złączach płótna i ścian lub stopni poziomych. Aby uzyskać dokładniejszy wygląd, na taśmę zakłada się przezroczystą wkładkę.

Wnętrze z sufitami LED Standard

Oświetlenie sufitowe LED – niebanalny krok ku pięknym wnętrzom. Taki projekt oczywiście nie jest całkowicie odwrotnym do klasycznego, ale nadal pozostaje daleko od niego. Sufity napinane są stworzone dla właśnie Ciebie, jeśli nie boisz się eksperymentować. Jeśli lubisz nowoczesne wnętrza i futurystyczne elementy, jeśli podoba Ci się nowe spojrzenie na tradycyjne elementy wystroju – to także opcja dla Ciebie.

Pływający sufit to dyskretna poprawa wystroju wnętrza, ponieważ reflektory można zainstalować jednocześnie z oświetleniem LED. Dadzą one główne światło, a taśma LED stworzy przytulny klimat i nada wnętrzu stylu.

Linie świetlne są znacznie bardziej radykalną opcją. Wyglądają odważnie i przyciągają uwagę. Mogą być używane jako główne źródło światła lub jako narzędzie do tworzenia stref w pomieszczeniu.

Należy pamiętać, że dzięki profesjonalnemu podejściu, sufity LED Standard mogą znacząco wpłynąć na standard wnętrza. Kieruj się swoim gustem, ale nie zaniedbuj opinii z zewnątrz, szczególnie tych profesjonalnych.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą mailową.

Interesuje Cię cena?

+48 221 530 555
lub
5 m² gratis
7% zniżki
3% zniżki
200 zł. kupon
150 zł. kupon
10% zniżki
300 zł. kupon
5% zniżki
5% zniżki
10% zniżki
3% zniżki
150 zł. kupon
PROMOCJA!Wypróbuj koło fortuny na sufit napinany!

Tylko u nas - niepowtarzalna okazja do wygrania nagrody!

Zasady:

  • Kupony są ważne przy zamówieniach od 15 m²
  • Rabaty dotyczą materiałów i robót
  • Kod jest ważny do 2023-02-28