Perforowane sufity napinane

W celu stworzenia niezwykłego i oryginalnego projektu sufitu w pomieszczeniu wielu chce uzyskać wyjątkowe sufity napinane. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, zajmujemy się projektowaniem i instalacją oryginalnych projektów, w tym sufitów perforowanych.

Na naszej stronie w katalogu realizowanych prac znajdziesz takie płótna i wzory, które staną się jedną z opcji. Do nich należą: dwupoziomowe i perforowane (lub rzeźbione) sufity napinane. Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu unikalnych wnętrz, aby przekonać i Ciebie – serdecznie zapraszamy.

Rzeźbione konstrukcje. Użyto w nich dwóch płócien z folii. Po pierwsze, naciąga się powłokę tła, która może być jednobarwna lub posiadać kilka odcieni. Następnie mocuje się na nim płótno ze szczelinami rozmieszczonymi w chaotycznym porządku lub w postaci wybranego obrazu. Perforowany sufit napinany będzie odpowiedni w wysokich pomieszczeniach. Połączenie różnych kolorów i niecodziennych kształtów sprawia, że takie projekty są niezwykle popularne w pokojach o nowoczesnym wnętrzu. Możesz bardziej szczegółowo zapoznać się z przykładami naszych prac, przeglądając katalog lub galerię.

Interesuje Cię cena?

+48 221 530 555
lub
Uzyskaj cenę
5 kw. m. Gratis
7% zniżki
3% zniżki
200 zł. Kupon
150 zł. Kupon
10% zniżki
300 zł. Kupon
5% zniżki
5 kw. m. Gratis
10% zniżki
3% zniżki
150 zł. Kupon
Wypróbuj świąteczne koło fortuny na sufit napinany!
Tylko u nas - niepowtarzalna okazja do wygrania nagrody bożonarodzeniowej!
Zasady:
  • Kupony są ważne przy zamówieniach powyżej 25 m2.
  • Rabaty dotyczą materiałów i robót
  • Kod jest ważny do 20 grudnia
  • Czy masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami +48221530555