Specjalista przyjeżdża codziennie 8:00–21:00
Specjalista przyjeżdża codziennie 8:00–21:00

Perforowane sufity napinane

W celu stworzenia niezwykłego i oryginalnego projektu sufitu w pomieszczeniu wielu chce uzyskać wyjątkowe sufity napinane. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, zajmujemy się projektowaniem i instalacją oryginalnych projektów, w tym sufitów perforowanych.

Na naszej stronie w katalogu realizowanych prac znajdziesz takie płótna i wzory, które staną się jedną z opcji. Do nich należą: dwupoziomowe i perforowane (lub rzeźbione) sufity napinane. Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu unikalnych wnętrz, aby przekonać i Ciebie – serdecznie zapraszamy.

Rzeźbione konstrukcje. Użyto w nich dwóch płócien z folii. Po pierwsze, naciąga się powłokę tła, która może być jednobarwna lub posiadać kilka odcieni. Następnie mocuje się na nim płótno ze szczelinami rozmieszczonymi w chaotycznym porządku lub w postaci wybranego obrazu. Perforowany sufit napinany będzie odpowiedni w wysokich pomieszczeniach. Połączenie różnych kolorów i niecodziennych kształtów sprawia, że takie projekty są niezwykle popularne w pokojach o nowoczesnym wnętrzu. Możesz bardziej szczegółowo zapoznać się z przykładami naszych prac, przeglądając katalog lub galerię.

Interesuje Cię cena?

+48 221 530 555
lub