Specjalista przyjeżdża codziennie 8:00–21:00
Specjalista przyjeżdża codziennie 8:00–21:00

Dwupoziomowe sufity napinane

Dwupoziomowe sufity napinane – wielopoziomowe wzory tkanin, które są świetnym sposobem na spełnienie Twoich osobistych marzeń o idealnej aranżacji wnętrza. Dzięki nim stało się możliwe szybkie i łatwe wdrożenie doskonałych nowoczesnych rozwiązań do dekoracji mieszkania: możesz łączyć różne tekstury tkanin, paletę kolorów, używać płyt kartonowo-gipsowych i plastikowych paneli.

Montaż takiej powłoki wymaga profesjonalizmu, dlatego zalecamy skontaktowanie się z naszymi instalatorami, którzy wykonają go szybko i skutecznie. A oferowana przez nas niska cena sprawia, że są one dostępne dla kupujących z każdym budżetem.

Zastosowanie dwupoziomowych sufitów napinanych daje następujące korzyści:

 • Przestrzeń pokoju zmienia się z powodu wizualnego powiększenia wysokości;
 • W projekcji można ukryć różnych połączeń elektrycznych;
 • Różne poziomy, wykonane w różnych kolorach i fakturach, pozwalają podzielić pokój na strefy;
 • Dzięki kilku poziomom możesz tworzyć oryginalne i nietypowe oświetlenie;
 • Do dekoracji pomieszczenia możliwe jest użycie kilku materiałów;
 • Możesz wprowadzić unowocześnienia w dekoracji mieszkania.

Dwupoziomowy sufit cechy projektowe

Dwupoziomowe sufity napinane są bardzo zróżnicowane pod względem koloru, tekstury, kształtu i wyglądu. Ceny sufitów napinanych również się różnią. Jednak  te projekty mają ogromną liczbę zalet i posiadają  wiele przydatnych funkcji, opisanych poniżej. Pozwoli to zrealizować Twoje dowolne projekty wnętrza. Trzeba tylko zadzwonić do pomiarowca!

 • Szybki montaż: montaż dwupoziomowego sufitu jest najczęściej wykonywany w ciągu 5 godzin (czas montażu może wzrosnąć w zależności od wybranej konfiguracji).
 • Odporność na zużycie: firma Brilliance udziela gwarancji na płótno na okres 25 lat! W nowo wybudowanym domu sufit napinany kilka lat po osadzeniu się domu nie zmieni swojego wyglądu, w przeciwieństwie do płyt gipsowo-kartonowych, na których mogą pojawić się pęknięcia lub  gdzie malowane i klejone konstrukcje moga wyblaknąć.
 • Różnorodność kolorów: projekcje dwupoziomowych sufitów napinanych w domu oferują szeroki wybór: co najmniej kilkaset kolorów i ich kombinacji.
 • Aplikacja fotograficzna to opcjonalna usługa, która daje jeszcze większą możliwość dostosowania sufitów, co pozwala nadać oryginalności całemu pomieszczeniu.
 • Możliwość ukrywania wad: dwupoziomowy sufit ukrywa elementy, których na pierwszy rzut oka nie można usunąć: nierówności, rury, przewody.
 • Manipulacja efektami świetlnymi (jak pokazano w naszym portfolio na zdjęciu): wybrane projekcje pozwalają łączyć efekty świetlne; a umieszczając elementy oświetleniowe na różnych poziomach sufitu, możesz wizualnie powiększyć pomieszczenie.
 • Różnorodność rozwiązań projektowych: odpowiednie projekcje sufitu napinanego pozwolą Ci podzielić dom na obszary funkcjonalne bez użycia ścian, a także wizualnie zwiększyć powierzchnię.
 • Wykorzystanie różnych materiałów: w przypadku sufitu dwupoziomowego można użyć jednocześnie kilku tekstur materiałów. W szczególności łącząc tkaninę i satynę na różnych poziomach, możesz uzyskać bardzo piękne połączenie.

Co powinieneś wiedzieć o sufitach dwupoziomowych?

 1. Jak dwupoziomowy sufit wpłynie na wysokość pomieszczenia?

Montując sufit dwupoziomowy, musisz zachować większą odległość od sufitu głównego niż w przypadku sufitu jednopoziomowego, ale nadal w pokojach o typowej wysokości prawdopodobnie nie odczujesz braku miejsca. Jednak odpowiednio dobrany projekt i zastosowanie odpowiednich materiałów wizualnie zwiększy wysokość pomieszczenia.

 1. Jak wybrać projekt dwupoziomowego sufitu?

Istnieje znaczna liczba różnych rodzajów sufitów dwupoziomowych, które wyglądają znacznie atrakcyjniej niż zwykłe. Preferowany powinien być projekt sufitu, w którym kierujesz się przede wszystkim osobistymi preferencjami i ogólnym stylem wnętrza mieszkania. Należy pamiętać, że w salonie o nowoczesnym stylu lub w pokoju dziecięcym opcje projektowania powinny różnić się kolorem i wzornictwem. Warto wiedzieć, że w przypadku trudności projektowych możesz zobaczyć galerię zdjęć lub zadzwonić do pomiarowca, który pomoże ustalić projekt i uwzględnić wszystkie Twoje życzenia.

 1. Co wybrać: dwupoziomowy sufit napinany czy sufit gipsowo-kartonowy?

Montaż sufitu napinanego jest połączony z cechami pokoju i preferencjami klienta. Montaż sufitu napinanego zostanie wykonany przez eksperta w ciągu zaledwie kilku godzin bez zanieczyszczeń i odpadów, a montaż sufitu z płyt kartonowo-gipsowych będzie potrzebował około tygodnia. Dzięki sufitom napinanym nie będzie problemu z kurczeniem się powierzchni, jeśli zastosujesz je w nowych budynkach. Tkaniny z PVC są o wiele łatwiejsze do czyszczenia i nie wymagają regularnej naprawy. Preferując jedną z wybranych opcji projektowania sufitu, weź pod uwagę cechy pomieszczenia i swoje osobiste wymagania.

Interesuje Cię cena?

+48 221 530 555
lub
5 m² gratis
7% zniżki
3% zniżki
200 zł. kupon
150 zł. kupon
10% zniżki
300 zł. kupon
5% zniżki
5% zniżki
10% zniżki
3% zniżki
150 zł. kupon
PROMOCJA!Wypróbuj koło fortuny na sufit napinany!

Tylko u nas - niepowtarzalna okazja do wygrania nagrody!

Zasady:

 • Kupony są ważne przy zamówieniach od 15 m²
 • Rabaty dotyczą materiałów i robót
 • Kod jest ważny do 2023-02-28