Specjalista przyjeżdża codziennie 8:00–21:00
Specjalista przyjeżdża codziennie 8:00–21:00

Sufity napinane z nadrukiem fotograficznym

Sufity napinane z nadrukiem fotograficznym – integralna część nowoczesnego mieszkania, domu na wsi lub biura. To nie tylko hołd dla mody i tradycji, sufit napinany z nadrukiem fotograficznym podkreśla komfort, przytulność i indywidualną przestrzeń wewnętrzną. Już dawno zastąpił zwykły bielony sufit lub płytki sufitowe.

SUFITY NAPINANE Z NADRUKIEM FOTOGRAFICZNYM: ZALETY I WADY

Konstrukcje sufitów napinanych mają wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi sufitami.

Najważniejsze z nich to:

  • Korzystając ze struktur sufitowych w dowolnym pomieszczeniu można utworzyć kilka stref tematycznych.
  • Jest to bardzo przydatne w małych mieszkaniach, pokojach dziecięcych lub biurach.
  • Bezpieczeństwo ekologiczne, które w pełni spełnia wymagania ustawodawstwa kraju.
  • Materiały użyte do instalacji sufitu napinanego z nadrukiem fotograficznym mają właściwości zapobiegania namnażania się mikroorganizmów, bakterii lub grzybów.
  • Dwupoziomowe sufity napinane z nadrukiem fotograficznym są łatwe do czyszczenia i nie ciemnieją od środków do czyszczenia.Na podstawie tkaniny lub na folii PVC nie pozostają zadrapania i plamy.
  • Sufit napinany z nadrukiem fotograficznym pomoże ocalić nieruchomość  przed zalaniem z powodu nieostrożności sąsiadów, ponieważ może wytrzymać do 100 litrów wody na 1 m kw.powierzchni .
  • Na powierzchni nie tworzą się żadne zażółcenia ani pleśń.

Nie zauważono znaczących wad sufitu napinanego z nadrukiem fotograficznym. Należy jednak wybrać odpowiednie oświetlenie, aby nie utracić „bieli” sufitu. Folia PVC, która jest używana podczas instalowania sufitu napinanego z drukiem fotograficznym, może nie wytrzymać bardzo niskich lub wysokich temperatur, dlatego nie można jej stosować w łaźniach lub saunach, a także w nieogrzewanych mansardach lub domach wiejskich.

Jesteś zainteresowany tym, gdzie możesz złożyć zamówienie na sufity napinane z nadrukiem fotograficznym? Zapraszamy do Sufity Napinane, szybko rozwijającej się firmy zajmującej się montowaniem sufitów. U nas znajdziesz najlepsze połączenie  ceny i jakości.

Zawierając umowę na montaż sufitu napinanego z nadrukiem fotograficznym, należy zwrócić uwagę na następujące punkty:

Całkowity koszt robót, ich listę i terminy. Pomoże to uniknąć nieporozumień między klientem a wykonawcą. Przed podpisaniem, przeczytaj uważnie wszystkie dokumenty. Zwróć uwagę na akt zakończonych prac. Firma Sufity Napinane zawsze jakościowo wykona wszystkie prace związane z montowaniem sufitu napinanego z nadrukiem fotograficznym. W związku z tym umowa określa okres gwarancji i serwis pogwarancyjny. Na naszej stronie można zobaczyć zdjęcia sufitów napinanych z nadrukiem fotograficznym wykonanych przez ekspertów firmy, a także zapoznać się ze schematem pracy, opcjami kolorów sufitów napinanych i cenami.

Niech Twój sufit napinany z nadrukiem fotograficznym będzie Twoim powodem do dumy!

Interesuje Cię cena?

+48 221 530 555
lub
5 m² gratis
7% zniżki
3% zniżki
200 zł. kupon
150 zł. kupon
10% zniżki
300 zł. kupon
5% zniżki
5% zniżki
10% zniżki
3% zniżki
150 zł. kupon
PROMOCJA!Wypróbuj koło fortuny na sufit napinany!

Tylko u nas - niepowtarzalna okazja do wygrania nagrody!

Zasady:

  • Kupony są ważne przy zamówieniach od 15 m²
  • Rabaty dotyczą materiałów i robót
  • Kod jest ważny do 2023-02-28