Specjalista przyjeżdża codziennie 8:00–21:00
Specjalista przyjeżdża codziennie 8:00–21:00

Sufit napinany z oświetleniem

Podświetlane sufity napinane zmieniają zwykły sufit w spektakularny element wystroju pomieszczenia, wykorzystując całą szerokość i długość sufitu, w razie potrzeby tylko częściowo. Oświetlenie LED znajduje się albo nad powierzchnią sufitu, albo integruje się z nią, tworząc jednolitą i oszałamiającą harmonię oświetlenia.

Sekretem naszych imponujących konstrukcji sufitowych jest półprzezroczysty materiał, który przepuszcza światło przy właściwie zainstalowanym oświetleniu.

Instalacje oświetleniowe LED zainstalowane za membraną sufitową mogą wyświetlać kolor biały lub każdy inny. Skorzystaj z najnowszej technologii LED, aby wykreować równomierne, rozproszone światło, nawet na bardzo dużych powierzchniach.

Dzięki tej najnowocześniejszej technologii sufitów podświetlanych, wyświetlać można nawet światło dzienne. Dodatkowo, koszt tych konstrukcji jest całkiem niski!

Materiały półprzezroczyste mogą być również stosowane do oświetlania niektórych obszarów. Można je zainstalować w postaci podświetlanych pasków lub pól, na przykład na biurkach, co podnosi komfort pracy. Te oświetlone obszary mogą znajdować się pod dowolnym rodzajem sufitu znajdującym się na tym samym poziomie – stwarza to bardzo nowoczesny wygląd.

Odkryj nowe doznania, jakie gwarantuje światło naturalnie przenikające do przestrzeni przez dobrze zaprojektowany oświetlony sufit lub specjalną ścianę.

Twoje oczy będą mniej zmęczone, nie będzie też cieni i ciemniejszych obszarów, które nie raz pojawiają się przy zwykłym oświetleniu w domu, miejscu pracy lub w innym miejscu.

Wyjątkowe funkcje sufitów napinanych z oświetleniem

Ciekawy i różnorodny projekt dwupoziomowych sufitów napinanych z oświetleniem sprawia, że stają się najbardziej popularnym wyborem w różnych pomieszczeniach. Gra kolorów i cieni nie będzie  jednak tak intensywna, jeśli nie zamontujesz wystarczającej liczby urządzeń oświetleniowych.

Elastyczna tkanina na sufity nie ma ograniczeń. Przy montażu takich sufitów należy wziąć pod uwagę pewne warunki, które muszą być spełnione: wysokość ścian powinna wynosić minimum 2,5 metra, a okablowanie powinno być całkowicie izolowane. Powinieneś także w pełni rozważyć cechy geometrii pomieszczenia i inne cechy budynku. Specjaliści Sufity Napinane w pełni radzą sobie z powierzonymi im zadaniami i tworzą wyrafinowane podświetlane sufity w najniższych cenach.

Aby utworzyć efekt głośności, eksperci montują oświetlenie wokół obwodu poziomu zewnętrznego. Możesz wybrać taką politykę cenową, która odpowiada Twoim potrzebom.  W przypadku małych pomieszczeń lepiej wybrać kontrastowe kolory, ponieważ pomogą one wizualnie powiększyć przestrzeń. Można samemu wybrać dowolny kolor płótna, który będzie idealnie pasować do wnętrza pomieszczenia. Gra światła zorganizowana za pomocą takiego projektu i materiału, tworzy zupełnie nową przestrzeń, a to za sprawą dwupoziomowych sufitów z oświetleniem.

Interesuje Cię cena?

+48 221 530 555
lub
5 m² gratis
7% zniżki
3% zniżki
200 zł. kupon
150 zł. kupon
10% zniżki
300 zł. kupon
5% zniżki
5% zniżki
10% zniżki
3% zniżki
150 zł. kupon
PROMOCJA!Wypróbuj koło fortuny na sufit napinany!

Tylko u nas - niepowtarzalna okazja do wygrania nagrody!

Zasady:

  • Kupony są ważne przy zamówieniach od 15 m²
  • Rabaty dotyczą materiałów i robót
  • Kod jest ważny do 2023-02-28